.

Aktualności

15.07.2017

W dniach 1 - 31 sierpnia 2017 r. sklep internetowy, sklep stacjonarny i

serwis będą nieczynne.

W tych dniach zaplanowany jest remont budynku: nowe meble sklepowe,

stoły warsztatowe, montaż podnośnika do traktorów ...

Zmieniamy się dla Was.

 

06.06.2017

Łańcuch X-CUT

TRWAŁE OSTRZE, NISKA ROZCIĄGLIWOŚĆ, WYSOKA WYDAJNOŚĆ CIĘCIA.

Wyprodukowany w mieście Huskvarna dla marki Husqvarna. Nowy łańcuch X-CUT to możliwość zwiększenia wydajności cięcia i oszczędności czasu. Pierwszy dostępny łańcuch to SP 33G X-CUT, który zastępuje łańcuch H30 ,325 1,3 mm.

TRWAŁE OSTRZE

Dzięki nowemu kątowi zaostrzenia oraz profilom górnej i bocznych krawędzi zęba tnącego, łańcuch X-CUT zachowuje swoją pierwotną ostrość znacznie dłużej, zanim wymagane jest pierwsze ostrzenie. Zredukowana zostaje ilość ostrzeń co powoduje oszczędność czasu pracy.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Stalowa krawędź tnąca powlekana chromem wydłuża żywotność i zwiększa wydajność. Odporność na zużycie i wyciąganie się łańcucha zmniejsza ryzyko uszkodzenia i zwiększa jego trwałość.

NISKA ROZCIĄGLIWOŚĆ

Łańcuch jest wstępnie rozciągany w fabryce, a przez to gotowy do użycia. korekta napięcia w początkowym okresie użytkowania nie jest potrzebna, co też oszczędza czas oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń spowodowanych luźnym łańcuchem.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ CIĘCIA

Nasz łańcuch tnący jest od razu gotowy do użycia. Optymalne kąty umożliwiają szybsze cięcie, dzięki czemu zdecydowanie wzrasta wydajność pracy.

06.09.2016

8 września 2016 roku w Wiśle rozpoczynają się 32 Mistrzostwa Świata Drwali.

Zapraszamy do oglądania zmagań zawodników i kibicowania Polskiej drużynie oraz drwalom używających pilarek marki Husqvarna.

02.05.2016

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na wiosennych targach ogrodniczych w Lelowie w dniu 8 maja 2016 roku od godziny 13.00

 

01.02.2016

Nowe prowadnice.   

Niewielkie zmiany - znaczące ulepszenia.

 

Prowadnice profesjonalne laminowane .325”
Prowadnice z rozszerzoną płytą środkową dającą dodatkowe wsparcie i usztywnienie na końcówce.
Wzmocniona konstrukcja i profil końcówki zwiększa wytrzymałość i zmniejsza uszkodzenia rowka prowadnicy.
Końcówka prowadnicy ma uszczelniony system łożysk, a brak otworu do wprowadzania smaru zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do łożysk, a ponadto rozwiązanie to eliminuje to konieczność uzupełnienia smaru.

Prowadnice profesjonalne laminowane 3/8” X-Force
Nasze nowe prowadnice 3/8" X-Force zapewniają wysoką trwałość, łatwość konserwacji i zwiększenie efektywności. Ich zoptymalizowany profil wpływa na zmniejszenie zużycia. Końcówka prowadnicy z 11-zębową zębatką przymocowaną 6 nitami (uprzednio 4) zdecydowanie podnosi trwałość .
Aby zwiększyć wydajność i ułatwić konserwację, system łożysk posiada osłony zamiast otworu do wprowadzania smaru aby zapobiec przedostawaniu zanieczyszczeń do łożysk, co też eliminuje konieczność uzupełnienia smaru.


05.02.2015

VIII edycja wyścigu psich zaprzęgów - Husqvarna Tour 2015 w Pucharze Świata!

 

02.01.2015

Przyłącz się do aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można wylicytować specjalną wersję pilarki spalinowej Husqvarna 550XP.

http://aukcje.wosp.org.pl/pilarka-husqvarna-550xp-z-grafika-wosp-i1157196